Operator linii produkcyjnej - Wolbrom, Polska - Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska sp. z o.o.
    Domino Polska sp. z o.o. Wolbrom, Polska

    2 tygodnie temu

    Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, certyfikat nr 5070 w chwili obecnej dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Operator linii produkcyjnej

    Miejsce pracy: Wolbrom (małopolskie)

    Kogo szukamy:

    • Osób dokładnych w wykonywaniu obowiązków;
    • Gotowych do podjęcia pracy nawet od zaraz;
    • Chętnych do pracy również w godzinach nocnych;

    Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego i szukasz swojej pierwszej pracy - APLIKUJ - wszystkiego nauczysz się od podstaw :)

    Zadania na stanowisku:

    • Bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych - prace manualne;
    • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;
    • Wizualna kontrola jakości.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Godziny pracy w systemie III zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
    • Pracę od poniedziałku do piątku - WOLNE WEEKENDY
    • Możliwość wypracowania nadgodzin w soboty - DODATKOWO PŁATNE +100%
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.