Pracownik magazynowy

    Pracownik Magazynowy - Sanniki, Polska - Gram Sadeccy sp.j.

    Gram Sadeccy sp.j.
    Gram Sadeccy sp.j. Sanniki, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Opis stanowiska

    przyjmowanie towarów od dostawców,

    kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów,

    przygotowanie zamówień na towary,

    bieżące uzupełnianie towarów na sklepie,

    dbanie o czystość na sklepie i magazynie.

    Wymagania

    znajomość języka polskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,

    aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne,

    sumienność i uczciwość,

    dobra organizacja pracy własnej,

    odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,

    gotowość do pracy zmianowej.

    Mile widziane:

    doświadczenie w pracy min. rok,

    prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    umowę o pracę,

    pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

    możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,

    pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów)

    pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole,