Białystok

    Młodszy a Specjalista ka ds finansowych - Białystok, Polska - Health LABS Care S.A.

    Health LABS Care S.A.
    Health LABS Care S.A. Białystok, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. finansowych

    4 400 zł brutto / mies. + Bonus/Premia kwartalna

    Twój zakres obowiązków

    • udział w weryfikacji dokumentacji księgowej i administracyjnej
    • udział w organizacji właściwego obiegu i archiwizacji dokumentacji
    • pomoc we wprowadzaniu dokumentacji do systemu ERP
    • pomoc w uzgadnianiu informacji finansowej
    • pomoc w przygotowaniu, dystrybucji i zarządzaniu dokumentacją sprzedażową
    • pomoc w przygotowaniu raportów i kalkulacji prowadzonych w Dziale Finansowym
    • udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • udział w przygotowaniu dokumentacji i informacji finansowej na potrzeby administracyjne, audytowe i kontrolne
    • udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów i systemów finansowych

    Nasze wymagania

    • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunkowe (księgowość, finanse, podatki)
    • minimum podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel na poziomie minimum dobrym
    • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
    • zdolność analitycznego myślenia
    • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
    • chęć nauki i rozwoju
    • dyskrecja
    • (mile widziane) doświadczenie na podobnym stanowisku

    To oferujemy

    • system premiowy (kwartalny): uzależnione od realizacji celów kwartalnych
    • pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju
    • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w różnych obszarach z dziedziny finansów
    • uczestniczenie w realizacji ciekawych projektów
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy
    • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • STRABAG / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów Podlaskie Voivodeship, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · dekretacja i księgowanie faktur w systemie finansowo-księgowym · kontrola i weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem zgodności z podpisanymi umowami oraz dokumentami ilościowymi, wprowadzanie dokumentów WZ · wystawianie faktur sprzedażowych oraz not księgowych ...

    Aufgaben · dekretacja i księgowanie faktur w systemie finansowo - księgowym · kontrola i weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem zgodności z zawartymi umowami oraz dokumentami ilościowymi, wprowadzanie dokumentów WZ · wystawianie faktur sprzedażowych oraz not księgowych ...

  • STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Budownictwa Ogólnego / Oddział Podlasie Hryniewicze, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · Obsługa administracyjna biura w tym korespondencji, zakupów, archiwizacja dokumentów · Przygotowywanie bieżących zestawień i raportów · On-boarding nowych pracowników w zakresie administracyjnym · Monitoring środków trwałych i kosztów biura · Wsparcie procesu akwi ...