Kierownik Oddziału - Skawina, Polska - DPDgroup

    DPDgroup
    DPDgroup Skawina, Polska

    3 tygodnie temu

    DPDgroup background
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • skuteczne zarządzanie Oddziałem, celem zapewnienia realizacji procesów i wskaźników operacyjnych,
    • kierowanie pracą podległych Zespołów: serwisu kurierskiego, magazynu, administracji oraz Oddziałów Miejskich w sposób motywujący do osiągania założonych celów,
    • prowadzenie Oddziału zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami operacyjnymi,
    • realizacja budżetu, celów biznesowych i planów związanych z rozwojem infrastruktury oddziałowej,
    • podnoszenie rentowności Oddziału,
    • reprezentowanie spółki oraz współpraca z firmami zewnętrznymi i agencjami pracy.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu,
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
    • umiejętność motywowania zespołu do osiągania założonych celów,
    • elastyczność i otwartość na zmiany,
    • min. średnie wykształcenie, preferowane wyższe w zakresie logistyki,
    • posiadanie prawa jazdy kat. B,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
    • atrakcyjny pakiet szkoleń,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
    • platformę benefitową (w tym kartę Multisport),
    • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie).