Pakowacz - praca od zaraz - system 3 zmianowy - Ciechanow, Polska - SGP Group

    SGP Group
    SGP Group Ciechanow, Polska

    2 tygodnie temu

    SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Pakowacza

    W SGP APT czeka na Ciebie:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej,
    • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00,
    • możliwość pracy w weekendy,
    • sobota 7h (płatna 100%), niedziela 6h (płatna 150%),
    • opiekę koordynatora,
    • pracę w miłej atmosferze,
    • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w SGP

    Zakres zadań:

    • pakowaniu elementów metalowych,
    • opisywanie zleceń - praca po części przy komputerze.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • rzetelność i zaangażowanie,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,