Warsaw

    Planista Eksportu - Warsaw, Polska - PepsiCo

    PepsiCo
    PepsiCo Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Overview

    Jako Planista Eksportu raportować będziesz bezpośrednio do Kierownika Planowania Eksportu- Napoje & NPD PO1. Jednocześnie będąc częścią tego zespołu.

    Dlaczego powinieneś/powinnaś dołączyć do zespołu?

  • Praca na tym stanowisku pozwoli na rozwijanie umiejętności oraz budowanie doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta zewnętrznego.
  • Poszerzanie wiedzy w zakresie procesów logistycznych E2E
  • Jakim managerem jest Emilia?

    Emilia jest w organizacji 16 lat. Możesz liczyć na jej wiedzę i doświadczenie. Ceni współpracę z osobami pomysłowymi, chętnie podejmującymi nowe zadania i mającym odwagę szukać niestandardowego podejścia, ale w razie potrzeby nie waha się udzielić im wsparcia.

    Jak pracujemy i co możemy zaoferować?

  • Pracujemy w trybie hybrydowym w lokalizacjach Warszawa Plac Konesera 12 lub Michrów 36a
  • Najważniejsze benefity dla tego stanowiska to: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, platforma kafeteryjna, Pracowniczy Program Emerytalny, Program Wsparcia Pracowników (np. konsultacje z psychologami lub doradcami finansowymi)
  • Responsibilities

    Zakres obowiązków:

  • Planowanie i harmonogramowanie dostaw towarów do klientów exportowych w ramach sieci logistycznej w celu zapewnienia oczekiwanego poziomu serwisu,
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości wyrobów gotowych oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej dla rynków eksportowych,
  • Koordynowanie proces zapewnienia dostępności do sprzedaży dla nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych,
  • Rozwiązywanie problemów i proponowanie usprawnień w celu zapewnienia najlepszego serwisu dla klientów,
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami działów: Transportu, Planowania produkcji, Finansów, Komercjalizacji oraz współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw w kraju i za granicą,
  • Zapewnianie zgodności ze wszystkimi przepisami celnymi dla dostaw i wysyłek poza UE,
  • Szeroko rozumiana obsługa klienta zagranicznego,
  • Raportowanie i przygotowywanie analiz,
  • Konfigurowanie i utrzymywanie parametrów w systemach
  • Qualifications

    Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zdolności komunikacyjnych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w Łańcuchu Dostaw / Logistyce.
  • Dobre umiejętność komunikacji