Katowice

    Biegły rewident - Katowice, Polska - PKF

    PKF
    Opis
    Opis oferty

    PKF Polska jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od 30 lat. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami Nasze linie biznesowe PKF rozwijamy w dziewięciu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Lublinie oraz Zielonej Górze.

    Biegły rewident - Manager/ Managerka audytu

    Klient PKF Consult Miejsce pracy Katowice; Warszawa; Wrocław Miejsce pracy Warszawa; Wrocław; Katowice Obowiązki:
  • Zarządzani portfelem projektów audytorskich;
  • Zarządzanie projektami i zespołami audytorskimi;
  • Koordynacja i nadzór nad prawidłowością i terminowością realizowanych projektów;
  • Bieżąca współpraca z Klientami reprezentującymi różne profile biznesowe;
  • Bieżąca współpraca z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji w ramach projektów interdyscyplinarnych;
  • Sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych projektów audytowych;
  • Raportowanie wyników swoich prac bezpośrednio do przełożonego.
  • Dołącz do nas jeśli:
  • Posiadasz uprawnienia Biegłego Rewidenta;
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Masz doświadczenie praktyczne w audycie finansowym min. 3 lata;
  • Posiadasz umiejętności w obszarze zarządzania zespołem;
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim lub niemieckim.
  • Mile widziane:
  • ACCA, CIMA lub inne certyfikaty międzynarodowe.
  • Oferujemy:
  • Hybrydowa forma pracy
  • Zajęcia językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
  • Multisport i Multikafeteria
  • Premia za polecenia pracownicze
  • Dofinansowanie do okularów
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym
  • Pracując w PKF, pracujesz w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA (Professional Development). PKF znajduje się w grupie liderów firm audytorskich w Polsce.

  • PKF Consult

    Biegły rewident

    2 dni temu

    PKF Consult Katowice, Polska

    Obowiązki: · Zarządzanie portfelem projektów audytorskich; · Zarządzanie projektami i zespołami audytorskimi; · Koordynacja i nadzór nad prawidłowością i terminowością realizowanych projektów; · Bieżąca współpraca z Klientami reprezentującymi różne profile biznesowe; · Bieżąca ws ...

  • Randstad Polska

    Biegły Rewident

    5 dni temu

    Randstad Polska Zabrze, Polska

    Posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta lub jest w trakcie ich uzyskiwania? Szukasz pracy w dynamicznym środowisku audytu finansowego? Świetnie Ta oferta czeka właśnie na Ciebie · oferujemy · praca od zaraz · umowa o pracę lub B2B · praca w modelu hybrydowym · premia roczna · k ...

  • Randstad

    5 dni temu

    Randstad Zabrze, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta lub jest w trakcie ich uzyskiwania? Szukasz pracy w dynamicznym środowisku audytu finansowego? Świetnie Ta oferta czeka właśnie na Ciebie oferujemy · praca od zaraz · umowa o pracę lub B2B · praca w modelu hybrydowym · premia roczna · kafe ...