Gliwice

    Praca na produkcji Gliwice od zaraz wolne weeknedy - Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

    Aktualnie dla naszego klienta prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

    pracownik produkcji

    Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy

    Miejsce pracy: Gliwice

    Praca na produkcji Gliwice od zaraz wolne weeknedy

    Twoje zadania:

    • Obróbka druków wielkoformatowych
    • Obsługa maszyn produkcyjnych
    • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

    Czego oczekujemy?

    • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
    • Zdolności manualne, poczucie estetyki, umiejętność słuchania, czytania zleceń ze zrozumienie
    • Doświadczenie na produkcji mile widziane

    Oferujemy:

    • Na początku umowa o pracę tymczasową, później możliwość przejść na umowę o pracę
    • 3600 zł br/msc
    • 400 zł dodatku frekwencyjnego
    • 540 zł premii za efektywność
    • wolne weekendy
    • praca w systemie 3 zmianowym
    • opiekę konsultanta do spraw pracy tymczasowej