Bydgoszcz

    Młodszy szlifierz - Bydgoszcz, Polska - TE Connectivity

    TE Connectivity

    Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

    Stanowisko: Młodszy Szlifierz

    Dział: Tłocznia

    Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 4, Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pracy na szlifierkach płaszczyznowo-profilowych zgodnie z wymogami rysunku technicznego i procesu technologicznego,
  • szlifowanie materiałów z węglika spiekanego,
  • szlifowanie materiałów ze stali narzędziowej,
  • Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność dokonywania pomiarów,
  • doświadczenie w pracy na szlifierkach - mile widziane.
  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Premię kwartalną
  • Platformę MyBenefit (szeroka gama benefitów wybieranych według własnych preferencji m.in. kina, teatry, podróże, zakupy, sport, w tym Karta Multisport)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych)
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa)
  • Dofinansowanie do okularów
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji
  • Stanowisko jest ulokowane na poziomie 6.

    Procedura przetwarzania danych osobowych:

    Na określone stanowisko pracy (w przypadku zaznaczenia proszę o uzupełnienia zgody 1)

    Przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku zaznaczenia proszę o uzupełnienia zgody 2)

  • TE Connectivity

    Młodszy szlifierz

    1 tydzień temu

    TE Connectivity BYDGOSZCZ, Polska

    Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektr ...