Ściejowice

    Grafik/Graficzka nadruków odzieżowych - Kraków, Polska - Ekipa Holding

    Ekipa Holding
    Ekipa Holding Kraków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sztuka / Rozrywka / Wydawnictwo
    Opis

    Grafik/ Graficzka nadruków odzieżowych (EKIPATONOSI)

    Miejsce pracy: Ściejowice, gmina Liszki

    Twój zakres obowiązków:

    • Projektowanie grafik na odzież oraz akcesoria dla wszystkich naszych sklepów,
    • współpraca z działem projektowym przy tworzeniu kolekcji,
    • projektowanie materiałów marketingowych na stronę www oraz social media,
    • tworzenie moodboardów z tematami graficznymi dla poszczególnych kolekcji,
    • komentowanie zaprojektowanych grafik pod kątem wykonania oraz graficznym,
    • śledzenie aktualnych trendów oraz analiza konkurencji,

    Nasze wymagania:

    • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (min 1 rok) w projektowaniu grafik odzieżowych oraz materiałów marketingowych,
    • jesteś biegły/biegła w obsłudze programów graficznych z pakietu Adobe:Illustrator, Photoshop( Adobe InDesign mile widziany),
    • posiadasz ciekawe portfolio z oryginalnymi projektami,
    • bardzo dobrze orientujesz się w aktualnych trendach,
    • jesteś kreatywny/a, myślisz nieszablonowo,
    • masz wysokie poczucie estetyki,
    • potrafisz i lubisz pracować w zespole,

    Oferujemy:

    • pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim,
    • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,
    • dużą samodzielność oraz ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę,
    • niekorporacyjny styl pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, umowę o pracę lub umowę zlecenie,
    • niezbędne narzędzia pracy.

  • Lpp Spółka Akcyjna Kraków, Polska

    Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprze ...