Krotoszyn

    Inżynier Jakości - Krotoszyn, Polska - MAHLE

    MAHLE
    MAHLE Krotoszyn, Polska

    3 dni temu

    Opis

    Twoja rola i obowiązki:

  • Globalne wsparcie poprzez wdrażanie i utrzymywanie Systemu Zarządzania Jakością (QMS) zgodnie z IATF16949 w zakładach MAHLE
  • Globalne wsparcie poprzez wdrażanie i utrzymywanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISMS) zgodnie z TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange) w zakładach MAHLE
  • Zarządzanie globalnym systemem kontroli dokumentów (procesy, instrukcje, formularze)
  • Zarządzanie i monitorowanie globalnym programem audytów wewnętrznych (IATF 16949 / TISAX) dla zakładów Mahle, raportowanie wyników audytów do przeglądu zarządzania
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów systemu
    (wg. IATF 16949 oraz bezpieczeństwa informacji TISAX)
  • Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej, preferowane doświadczenie w dziale Systemów Zarządzania Jakością (QMS/ IATF) lub w Zarządzaniu Bezpieczeństwem Informacji (ISMS/ TISAX)
  • Doświadczenie w audytowaniu zgodnie z IATF 16949, VD6.3 lub TISAX. Mile widziane kwalifikacje audytora
  • Doświadczenie w podstawowych narzędziach Automotive (APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, 8D)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnej pracy w globalnej strukturze organizacyjnej i gotowość do podróżowania
  • Wykształcenie wyższe
  • Zobacz, co możemy Ci zaoferować

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym . prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy