Olsztyn

    Staż w Departamencie Operacji - Olsztyn, Polska - Citi

    Citi
    Citi Olsztyn, Polska

    1 tydzień temu

    CITI background
    W niepełnym wymiarze godzin

    W Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Wspieramy rozwój pracowników, wprowadzając nowe technologie i zapewniając dostęp do internetowych systemów i platform szkoleniowych.

    Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie, masz chęć do nauki i pracy ramię w ramię z profesjonalistami, zapraszamy Cię na Staż w Departamencie Operacji w Citi Handlowy w Olsztynie.

    Główne zadania:

  • Realizacja operacji w obszarze Płatności Zagranicznych
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie obsługi dodatkowych zadań oraz raportów
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku
  • Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy na pełny etat,
  • dobrej organizacji czasu w łączeniu nauki z pracą zawodową,
  • ukończonego min. I roku studiów pierwszego stopnia,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym,
  • inicjatywy i chęci do nauki.
  • Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych przed rozpoczęciem przyszłej kariery
  • Umowę o pracę i benefity pozapłacowe (w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej Degreed)
  • Możliwość rozwoju poprzez realizację ciekawych zadań, poznanie szerokiego wachlarza produktów bankowych i współpracę z różnymi jednostkami banku
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół
  • Staż w Citi Handlowy pozwoli Ci zbudować portfolio umiejętności zawodowych, a także pomoże zrozumieć biznes z perspektywy globalnej organizacji. Zapraszamy

    Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności:

    Job Family Group:

    Management Development Programs

    Job Family:

    Intern

    Time Type:

    Part time

  • Citi Olsztyn, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Starszy Specjalista ds. Operacji Bankowych to stanowisko w Zespole Operacji Kredytowych w Departamencie Operacji Kredytowych i Finansowania Handlu odpowiedzialne za obsługę księgową kredytów dla przedsiębiorstw. · Kluczowe zadania: · Obsługa operacyjna kredytów dla przedsiębiors ...