Wrocław

    Koordynator ds. BHP w Zespole Inżyniera Kontraktu - Silesian Voivodeship, Polska - TÜV Rheinland

    TÜV Rheinland
    Opis

    Koordynator ds. BHP w Zespole Inżyniera Kontraktu

    W TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

    W związku z budowaniem Zespołów Inżyniera Kontraktu przy realizacji inwestycji budowlanych w różnych obszarach poszukujemy specjalistów do prowadzenia nadzoru inwestycji w zakresie BHP.

    Miejsce pracy: miejsce prowadzenia usług na terenie województwa małopolskiego, śląskiego lub wielkopolskiego

    nr ref.: BHP/48/22

    Kluczowe obowiązki

  • Pełnienie obowiązków Koordynatora ds. BHP w Zespole Inżyniera Kontraktu
  • Kontrola i egzekwowanie stosowania przepisów BHP w trakcie realizacji inwestycji
  • Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pełnieniu funkcji Inspektora lub Koordynatora ds. BHP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Dołącz do nas

    Oferujemy różnorodne i ekscytujące zadania. Zapewniamy atrakcyjne środowisko pracy. Wspieramy pracowników szerokim spektrum szkoleń. Wiele zalet globalnie działającej firmy jest oczywistych.

    Będzie nam miło, mogąc pozyskać Państwa i Państwa wiedzę. Wystarczy wysłać nam swoje aplikacje online i poinformować o swoich oczekiwaniach płacowych. Czekamy na wiadomość od Państwa.

    Oferujemy

    Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Preferujemy zatrudnienie na umowę o pracę ale jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy

    Pakiet benefitów

    Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie NNW, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia z ZFŚS, program rekomendacji pracowniczych (dotyczy zatrudnienia na umowę o pracę)

    Rozwój zawodowy

    Możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych, współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze

    Czy są Państwo zainteresowani rozpoczęciem kariery w TÜV Rheinland?

    W takim razie prosimy o przesłanie nam swoich aplikacji za pośrednictwem naszego formularza online.

  • TÜV Rheinland Silesian Voivodeship, Polska

    Inżynier Budowy w Zespole Inżyniera Kontraktu · W TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz si ...

    Project Manager Inwestycji Budowlanej · W TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś ...

    Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej, inżynierii drogowej i/lub elektrycznej · W TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawi ...