Miejsca pracy

    Inżynier Automatyk – Robotyk - Gliwice, Polska - AIUT

    AIUT
    AIUT Gliwice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    AIUT to prywatna, polska firma inżynierska, realizująca złożone projekty techniczne na całym świecie. Nasi specjaliści tworzą innowacyjne, interdyscyplinarne rozwiązania z obszarów robotyki, automatyki, pojazdów autonomicznych, zaawansowanych rozwiązań IT dla przemysłu. Mamy oddziały w USA, Kanadzie, Chinach, Indiach, Niemczech, Rumunii i rozwijamy się coraz szybciej

    W obszarze IOT Internetu Rzeczy AIUT jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych firm w tym rejonie Europy dostarczających kompletne własne rozwiązania sprzętowe i systemowe dla odczytu liczników, pomiaru poziomu w zbiornikach, monitorowania. Dostarczyliśmy ponad urządzeń na całym świecie i ponad 100 ekosystemów IoT do zarządzania danymi jest dostarczonych lub eksploatowanych przez naszych klientów.

    Twój zakres obowiązków:

    • Projektowanie systemów automatyki i robotyki.
    • Programowanie sterowników programowalnych PLC, systemów SCADA.
    • Programowanie systemów kontroli procesów typu DCS.
    • Wdrażanie systemów u klienta.
    • Zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym.

    Nasze wymagania:

    • Ukończyłeś/aś studia techniczne (automatykę, robotykę).
    • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i/lub niemieckim.
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B i ważny paszport.
    • Jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych (także zagranicznych).
    • Chętnie się uczysz i zdobywasz wiedzę praktyczną.
    • Charakteryzuje Cię elastyczne podejście i duża dyspozycyjność.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    To oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Długofalową współpracę.
    • Pracę w dużym, eksperckim, wielonarodowym środowisku.
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju dostosowaną do umiejętności i oczekiwań pracownika.
    • Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania.
    • Specjalistyczne szkolenia.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz imprezy integracyjne.
    • Pakiet świadczeń dodatkowych dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, karta sportowa).
    • Zajęcia jogi