Analityk Biznesowo-Systemowy - Warsaw, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Zadania:

  • Analiza i dokumentacja wymagań biznesowych i technicznych klientów
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych zgodnie z potrzebami klientów
  • Współpraca z zespołem programistów przy implementacji rozwiązań
  • Testowanie i weryfikacja funkcjonalności systemów
  • Wspieranie klientów w zakresie optymalizacji procesów rekrutacyjnych i wykorzystania systemów
  • Tworzenie dokumentacji specyfikacji funkcjonalnej i technicznej
  • Zarządzanie procesem wdrażania, w tym planowanie, monitorowanie postępów i rozwiązywanie problemów
  • Zapewnianie szkoleń i wsparcia dla użytkowników końcowych
  • Monitorowanie efektywności systemów oraz proponowanie usprawnień i optymalizacji
  • Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana znajomość branży rekrutacyjnej
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami i procesami biznesowymi (np. Agile, Scrum, BPM)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych i systemów IT (np. Visio, ARIS, BPMN)
  • Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Świetną atmosferę i zgrany, kilkunastoosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy