Katowice

    Specjalista ds. Deklaracji Celnych - Katowice, Polska - SGS

    SGS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis firmy

    Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju , jakości i rzetelności. W sieci ponad 2650 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 98 000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

    Opis oferty pracy

    Twoje zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa klienta w zakresie dokumentów tranzytowych w różnych rodzajach transportu
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji w aplikacji internetowej
  • Kwalifikacje

    Aplikuj, jeśli:

  • znasz j. angielski na poziomie min. B2
  • masz doświadczenie lub wykształcenie zdobyte w branży TSL (Transport- Spedycja- Logistyka)
  • posiadasz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
  • jesteś dostępnny/a do pracy w systemie zmianowym 24/7 (głównie zmiany dzienne w dni robocze)
  • Dodatkowe informacje

    Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w branży logistycznej
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym z obecnością w biurze tylko przez 2-3 dni w miesiącu
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Program Inicjatyw Pracowniczych