Elektryk utrzymania ruchu - Elblag, Polska - Partner Serwis

    Partner Serwis
    Partner Serwis Elblag, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Opis

    Elektryk utrzymania ruchu

    LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

    Oddział w Elblągu , ul. Stoczniowa 2, Elbląg

    OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie przeglądów maszy i urządzeń na terenie hali produkcji klienta,
  • przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • podejmowanie działań korygujących i naprawczych, również w przypadku awarii urządzenia.
  • WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (preferowane średnie techniczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i chęć poszerzania wiedzy w samodzielnym usuwaniu awarii w charakterze pracy elektryka utrzymania ruchu,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w naprawach maszyn CNC.
  • KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • pracę w systemie zmianowym na terenie hali,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu premiowego, oraz
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie NW, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, prywatne opieki medycznej, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki pracownicze).
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.