Miejsca pracy

    Inżynier projektu - Nysa, Polska - Grupa Otmuchów

    Grupa Otmuchów
    Grupa Otmuchów Nysa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura
    Opis

    Stanowisko: Inżynier projektu

    Miejsce pracy: Nysa

    Obowiązki:

    • przygotowania koncepcji i założeń budżetowych,
    • przygotowania dokumentacji projektowej,
    • analiza ofert i przygotowanie zamówień i umów
    • przygotowanie dokumentów oraz uzyskanie wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych w ramach prowadzonych projektów,
    • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej,
    • organizowanie oraz prowadzenie spotkań zespołu projektowego
    • przekazanie obiektów do prac inwestycyjnych,
    • nadzór oraz koordynacja prac w trakcie realizacji inwestycji,
    • bieżąca kontrola dokumentacji wykonawczej,
    • kontrola i rozliczanie wykonawców, zatwierdzanie faktur,
    • uczestnictwo w odbiorach w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych,
    • rozruch technologiczny i przekazanie nowych instalacji i obiektów do eksploatacji,
    • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej,
    • rozliczanie zadań inwestycyjnych.
    • monitorowanie działań mających na celu zapewnienie stałego ulepszania systemu produkcyjnego przy zachowaniu odpowiedniej jakości produktu oraz minimalizacji kosztów produkcji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej FMCG
    • Wiedza techniczna i doświadczenie z zakresu przebiegu procesu inwestycyjnego, eksploatacji maszyn i urządzeń w branży FMCG
    • znajomość technik i narzędzi z zakresu zarządzania projektami
    • projektowanie i obsługa programu CAD lub podobnych
    • doświadczenie w koordynowaniu kilku projektów jednocześnie
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
    • dyspozycyjność pracy stacjonarnej w Nysie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w jednej z największych i najlepiej prosperujących Firm produkcji słodyczy
    • przyjazny i doświadczony zespół, który wdroży Cię do wykonywania obowiązków
    • benefity pracownicze: opieka medyczna, pakiety sportowe, parking pracowniczy, świadczenia socjalne

  • NES Global Talent

    Inżynier Projektu

    6 dni temu

    NES Global Talent Nysa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów inwestycyjnych w środowisku produkcyjnym (preferowana branża spożywcza); · Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w środowisku produkcyjnym; · Znajomość ...