Koordynator magazynu części zamiennych UR Odlewni - Sosnowiec, Polska - BREMBO POLAND

    BREMBO POLAND
    BREMBO POLAND Sosnowiec, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    BREMBO POLAND Sp. z o.o.

    Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

    Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

    W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie magazynem części zamiennych odlewni
    • Koordynowanie, komunikacja z dostawcami celem zapewnienia części na magazynie
    • Współpraca i wsparcie dla wewnętrznego zespołu utrzymania ruchu (Inżynierowie, Kierownicy zmiany, Technicy)
    • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy pracowników magazynu
    • Zapewnienie właściwych warunków przechowywania części zamiennych
    • Przygotowanie części zamiennych do remontów maszyn

    Nasze wymagania

    • Min. 2 lata doświadczenia w magazynie, utrzymaniu ruchu lub zakładzie produkcyjnym o wysokim stopniu uprzemysłowienia
    • Praca zespołowa
    • Uprawnienia na wózki widłowe suwnice i urządzenia transportu bliskiego
    • Skrupulatność i precyzja
    • Excel
    • Podstawowa wiedza techniczna (aby poruszać się w zagadnieniach części zamiennych)
    • Dla Twojego przyszłego szefa ważna jest samodzielność i inicjatywa, umiejętność analitycznego myślenia.

    To oferujemy

    Jak pracujemy?

    • 100% stacjonarnie - zakłady odlewni są zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej

    • Elastyczne godziny pracy

    • Komunikacja werbalna: 90% po polsku / 10% English

    • Mailing: 80% po polski / 20% English

    Motywacyjny system wynagrodzeń:

    • Pensja stała zależna o umiejętności i doświadczenia

    • Premie miesięczne

    • Coroczny system podwyżek

    Stabilne zatrudnienie:

    • Praca stacjonarna dla najnowocześniejszych, zautomatyzowanych odlewni żeliwa w Europie

    • Współpraca w ponad 100-osobowym zespole UR Brembo

    • Samodzielne stanowisko i zarządzanie zespołem techników

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia techniczne, soft skills)

    • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Dodatkowe benefity:

    • Karty sportowe dla pracownika oraz członków rodziny

    • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

    • Bony i paczki świąteczne

    • Prywatna opieka medyczna

    • Firmowe sekcje sportowe

    • Ubezpieczenie grupowe itd.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • firmowa drużyna sportowa
    • preferencyjne pożyczki
    • napoje
    • parking dla pracowników
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wakacji dzieci
    • paczki świąteczne