Fullstack Developer React+NET - Rynek /, Wrocław, Polska - CSHARK

    CSHARK
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Aktualnie na nasz pokład poszukujemy osoby na stanowisko Middle/Senior Fullstack Developer (.NET + React), która wzmocni nasz zespół i będzie z nami współtworzyła aplikację realizowaną dla naszego międzynarodowego klienta z branży produkcyjnej, który jest w trakcie transformacji cyfrowej.

    Będziesz odpowiadać m.in. za: rozwój i utrzymanie aplikacji webowej służącej do zarządzania zadaniami i zdarzeniami, które mogą wystąpić w procesie produkcyjnym. Dzięki niej pracownicy zakładu widzą ile pracy zostało wykonane, ponieważ aplikacja daje możliwość generowania różnych raportów i umożliwia ocenę danych dotyczących wydajności produkcji, w celu łatwiejszej analizy procesów; rozwój części aplikacji dotyczącej usprawnień planowania procesów produkcyjnych; rozwój części dotyczącej prognoz wytrzymałości produktów i ich jakości.

    Projekt oparty jest o: C#, .NET Core, React, TypeScript, chmurę Azure, mikroserwisy, RabbitMQ, NATS.

    W SKRÓCIE:

    100% zdalnie albo z biura (Wrocław, Bielsko-Biała) - Ty wybierasz

    Middle: PLN/h

    Senior: PLN/h

    Umowa B2B

    >4 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Implementacja nowych funkcjonalności i tworzenie skalowalnego oprogramowania w technologii .NET Core, React i TypeScript.
    • Współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami w zakresie tworzenia wysokiej jakości aplikacji webowej.
    • Projektowanie i wdrażanie RESTful API.
    • Zapewnienie wysokiej jakości kodu aplikacji poprzez pisanie czystego, testowalnego kodu oraz testów jednostkowych, integracyjnych i end-to-end.
    • Bycie częścią zespołu działającego w metodologii SCRUM, który rozwija i wdraża rozwiązania programistyczne poprzez cały proces produkcji.

    APLIKUJ, JEŚLI:

    • Masz ponad 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w .NET Core, React, Typescript oraz solidną znajomość nowoczesnego CSS.
    • Znasz nowoczesne frameworki i biblioteki front-endowe (np. Next JS, Gatsby).
    • Dobrze znasz rozwiązania chmurowe: AWS lub Azure oraz masz podstawową znajomość Dockera i Kubernetesa.
    • Masz doświadczenie z frameworkami testowymi i najlepszymi praktykami, w tym: testami jednostkowymi, integracyjnymi i end-to-end.
    • Budujesz aplikacje w architekturze mikroserwisów (rozumiesz ich koncepcję, wady i zalety tych rozwiązań).
    • Masz silne umiejętności komunikacyjne i potrafisz pracować w interdyscyplinarnym, międzynarodowym zespole.
    • Zależy Ci na tworzeniu czystego kodu oraz stosowaniu dobrych praktyk.
    • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. poziom B2) - pracujemy w środowisku międzynarodowym.
    • Posiadasz doświadczenie w pracy w oparciu o metodologię SCRUM.

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie z użyciem narzędzi testowych (np. xUnit, Cypress, Appium, DETOX, Selenium lub inne).
    • Znajomość Webpack, rollup, vite lub innych narzędzi.
    • Doświadczenie w pracy w środowisku CI/CD oraz utrzymanie dobrych praktyk DevOps w zespole.
    • Doświadczenie z architekturą opartą na zdarzeniach zbudowaną przy użyciu brokerów komunikatów, takich jak RabbitMQ, NATS, lub przynajmniej częściowej wiedzy na temat działania tych systemów.
    • Doświadczenie i pasja do technologii Web3, takich jak blockchain, smart contracts, solidity, NFT będą na plus.

    10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

    • Pracujemy w najnowszych technologiach i z międzynarodowymi klientami, a nasze projekty są dopięte od < do /> - poznaj kilka zrealizowanych przez nas projektów
    • Organizujemy TechTalki, meet-upy oraz tworzymy gildie, w ramach których wymieniamy się wiedzą - możesz się wiele nauczyć od kolegów i koleżanek z zespołu.
    • Mamy zgrane teamy i dbamy o regularne integracje – często wychodzimy, by wspólnie świętować.
    • Możesz pracować zdalnie lub wybrać pracę z biura we Wrocławiu lub Bielsku-Białej. Jednak liczymy na Twoją otwartość na okazjonalne odwiedzanie biura w przypadku spotkań zespołowych czy wizyt klienta lub ewentualnych okazjonalnych wyjazdów do siedziby klienta.
    • Godziny pracy możesz dostosować do swoich potrzeb, rozpoczynając dzień pomiędzy 7:00 a 9:30.
    • Możesz współpracy ze świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, którzy mają jednocześnie poczucie humoru i inne zajawki po godzinach. To właśnie ludzie tworzą ten wyjątkowy klimat i luźną atmosferę w CSHARK.
    • Posiadamy płaską strukturę – nie jesteśmy korporacją i nie chcemy nią być .
    • Oferujemy bonusy za polecenia pracownicze (od 3000 PLN do 7000 PLN)
    • Organizujemy zdalne zajęcia z j. angielskiego i zapewniamy dostęp do biblioteki firmowej. Możesz także zostać autorem/ką artykułów publikowanych na naszym technicznym blogu -