Administrator systemów IT - Wielkopolska a, Radom, Polska - GGG Sp. z o.o.

    GGG Sp. z o.o.
    GGG Sp. z o.o. Wielkopolska a, Radom, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Administrator systemów IT

    Jesteśmy ekspertem w dziedzinie precyzyjnej obróbki skrawaniem CNC, wiercenia głębokich otworów, spawania i montażu. Nasza historia to ponad 25 lat doskonalenia procesów produkcyjnych, badań i wdrażania innowacji. Nasze produkty latają w kosmos, pracują głęboko pod ziemią biorąc udział w poszukiwaniach i wydobyciu ropy naftowej i gazu, a także pomagają lepiej zrozumieć nasz Świat naukowcom w Cernie. Naszym największym atutem jest zgrany zespół ponad 240 specjalistów, w tym ponad 70 inżynierów. Nasza firma to miejsce, gdzie Twoje ambicje spotkają się z szeroką gamą możliwości rozwoju oraz nauki."

    Zadania:

    • Nadzór nad systemami informatycznymi w firmie
    • Obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkowników: przyjmowanie, rejestrowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń od pracowników firmy
    • Usuwanie doraźnych problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT
    • Wsparcie techniczne dla pracowników
    • Zapewnienie zgodności w obszarze bezpieczeństwa (Security KPIs, obsługa incydentów, akcje proaktywne)
    • Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa sieci
    • Tworzenie i zarządzanie środowiskami wirtualnymi Vmware lub podobnymi
    • Zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania
    • Uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów
    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy
    • Tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy IT
    • Zarządzanie systemem wykrywania i zapobiegania włamaniom, zapór sieciowych i analizy dzienników, narzędzi do analizy zachowania sieci, oprogramowania antywirusowego

    Wymagania:

    • Wykształcenie informatyczne lub udokumentowane doświadczenia w pracy w obszarze informatyki
    • Doświadczenie w zarządzaniu siecią LAN, VLAN, WAN, WiFi, konfiguracji urządzeń sieciowych
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
    • Motywacja, chęć do rozwoju umiejętności i kwalifikacji
    • Doświadczenie w zakresie administracji Firewall
    • Doświadczenie w zakresie administracji EPDR
    • Doświadczenie w zakresie administracji systemami rodziny Microsoft Windows (w tym Windows Server), Linux
    • Wsparcie pracy i rozwiązywanie typowych problemów użytkowników - Systemy operacyjne Microsoft, pakiety Office, drukarki sieciowe itp.
    • Znajomość funkcjonowania i administracji Active Directory, Microsoft 365, Exchange Online
    • Kreatywność i proaktywność
    • Komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy użytkownikom nietechnicznym w prosty sposób

    Mile widziane:

    • Praca z systemami klasy ERP
    • Znajomość PowerShell
    • Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość technologii chmurowych Azure

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Współpracę ze specjalistami branży metalowej
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny,
    • prywatna opieka medyczna,
    • nauka języków obcych,
    • świadczenia socjalne,
    • ubezpieczenie grupowe

    Zapraszamy do aplikowania

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanej przez GGG Sp. z o.o., zgodnie z

    Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."