Tczew

    Kupiec Projektowy - Tczew, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres
    Opis

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kupiec Projektowy/ Kupiec Research and Development

    Twój zakres obowiązków:

    • Współpraca z R&D od strony zakupowej,
    • Przygotowanie bazy dostawców pod nowe projekty,
    • Pozyskiwanie ofert, porównania ofertowe,
    • Wdrażanie dostawców/ kwalifikacja – we współpracy z SDE,
    • Negocjacje warunków komercyjnych,
    • Aktywne wsparcie R&D w procesie doboru dostawców – bazując na znajomości procesów wytwórczych.

    Szukamy osób które:

    • Wiedza z zakresu zakupów strategicznych,
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów NPI od strony Sourcing,
    • Znajomość procesów wytwórczych dostawców:
    • Tworzywa sztuczne,
    • Obróbka maszynowa,
    • Ekstruzja aluminium,
    • Połączenia elektryczne,
    • Wiedza z zakresu kwalifikowania dostawców w Automotive.

    Nasz klient oferuje:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, co daje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa,
    • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie karty Medicover Sport, premia świąteczna, dofinansowanie urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych,
    • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy ,
    • Firmowa stołówka i dofinansowane posiłki,
    • Indywidualnie dopasowany proces adaptacyjny,
    • Życzliwość, dobrą komunikację i współpracę w zespołach lokalnych i międzynarodowych.

    Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

    Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

    Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

    Postaw na rozwój swojej kariery

    Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

    NR AGENCJI: 5088