Poznań

    Specjalista ds. wybarwień Colour Specialist - Poznań, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Specjalista ds. wybarwień / Colour Specialist

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Wśród nich Malta-Decor zajmuje się wytwarzaniem papieru dekoracyjnego, stanowiącego produkt bazowy do laminatów. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

    Twój zakres obowiązków:

    analiza i przygotowanie receptur pod każdy rozpoczynany asortyment.
    - nadzór nad kolorem każdorazowo uruchamianego asortymentu i wykonywanie niezbędnych korekt
    - nadzór nad kolorem produkowanego papieru w czasie bieżącej produkcji
    - wybieranie propozycji wzorców, w przypadku produkcji nowych asortymentów
    - prowadzenie dokumentacji
    - analizy koloru w kontekście reklamacji

    Nasze wymagania:

    Wykształcenie min. średnie techniczne
    - Umiejętność rozróżniania szerokiego spectrum barw (mile widziane doświadczenie w branżach związanych z produkcją farb, barwników, poligrafią itp.)
    - Znajomość obsługi komputera
    - Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    - Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Co oferujemy

    Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
    - Atrakcyjny system nagród miesięcznych
    - Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
    - Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
    - Program poleceń pracowniczych
    - Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • 9605 GSK Services Sp z o.o. Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Why Us? · GSK is a global biopharma company with a special purpose – to unite science, technology, and talent to get ahead of disease together – so we can positively impact the health of billions of people and deliver stronger, more sustainable shareholder returns – as an organi ...