Gorzyce

    Inspektor/ka ds. BHP - Gorzyce, Polska - Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. Gorzyce, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.
    Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów.
    Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości. To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.
    W związku z dynamicznym rozwojem Amazon Fulfillment Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko Inspektor ds. BHP.

    Key job responsibilities
    Kluczowe obowiązki:
    o Przeprowadzanie ocen ryzyka zgodnie z wymaganiami i proaktywne podejmowanie dalszych działań w odniesieniu do środków kontroli, aż do zakończenia procesu
    o Przygotowywanie dziennych wskaźników i objaśnień
    o Systematyczne monitorowanie centrum logistycznego, pilnowanie zgodności z procedurami bezpieczeństwa firmy Amazon,
    o Badanie wypadków, sytuacji grożących wypadkiem i wszelkich incydentów po ustaleniu głównej przyczyny,
    o Aktualizowanie wewnętrznych zapisów dotyczących incydentów, sytuacji grożących wypadkiem i wypadków
    o Podejmowanie planów działania w celu zapewnienia ciągłej i trwałej zgodności z przepisami prawa
    o Demonstrowanie profesjonalnego zachowania w każdej sytuacji: zachowywanie poufności w przypadku spraw wymagających dochodzeń dotyczących bezpieczeństwa,
    o Przeprowadzanie szczegółowych analiz danych centrum logistycznego w przypadku monitorowania możliwych do zarejestrowania incydentów na miejscu
    o Pełnienie roli eksperta merytorycznego w zakresie BHP przy jednoczesnym zachowaniu czujności i nieujawnianiu żadnych poufnych informacji poza danym szczeblem w hierarchii firmy,

    A day in the life
    Szukamy osób gotowych do pracy zmianowej (zmiana dzienna i zmiana nocna), dni pracy mogą przypadać także w weekendy. Charakter pracy na tym stanowisku pozwala na 3 dni wolne od pracy (4 dni pracy po 10 godzin dziennie).

    We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

    Gorzyczki, POL

    BASIC QUALIFICATIONS

    - Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U : Technik BHP lub wykształcenie wyższe z zakresu BHP.
    - Znajomość obsługi komputera,
    - Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
    - Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie CEFR C1/ C2

    PREFERRED QUALIFICATIONS

    - Znajomość języka angielskiego (na poziomie A2/B1)
    - Umiejętność samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku
    - Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie BHP
    - Możliwa do wykazania zdolność szybkiego uczenia się przy ścisłym przestrzeganiu nowych procesów i procedur
    - Wysokie umiejętności pracy w zespole: zdolność do przyczyniania się do pozytywnej i zdrowej atmosfery w zespole,
    - Wysokie umiejętności komunikacyjne w mowie i w piśmie.

    Oferujemy: · Prywatną opiekę medyczną · Ubezpieczenie na życie · Dopłatę do karty Multisport · Dopłatę do posiłków · Zniżka na zakupy w sklepie Amazon · Dofinansowania do szkoleń - career choice

  • Poczta Polska Spółka Akcyjna

    pracownik sortowni

    1 tydzień temu

    Poczta Polska Spółka Akcyjna Głogów Małopolski, Polska

    SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA? · oferujemy pracę na zlecenie jako: · Miejsce pracy: Głogów Małopolski, ul.Lotniskowa 15. · Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie w wymiarze 0.5 etatu , praca zmianowa: I zmiana od godz. 05:00 do 09:00, II zmiana od 16:00 do 20:00. · Twoje zadania: · ro ...

  • Poczta Polska Spółka Akcyjna Głogów Małopolski, Polska

    Miejsce pracy: Głogów Małopolski, ul.Lotniskowa 15. · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, pełny etat, praca zmianowa w tym noce. · ​ · Twoje zadania: · rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem), · przyjmowanie, sortowanie i przekazywanie pr ...