Leszno

    Doradca Handlowy w Hurtowni Elektrotechnicznej w Lesznie - Leszno, Polska - volta

    volta

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

    VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

    Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy : Doradcę Handlowego.

    Wymagania

    ⦁ zdolności komunikacyjne oraz otwartość na kontakt z Klientem,

    ⦁ rzetelność, skrupulatność oraz samodzielność w realizacji zadań,

    ⦁ dobrej organizacji pracy oraz umiejętność zarządzania sobą w czasie,

    ⦁ umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,

    ⦁ wysoki poziomu kultury osobistej,

    ⦁ obsługa komputera,

    Obowiązki

    ⦁ bieżąca obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych,

    ⦁ przygotowanie ofert handlowych,

    ⦁ aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami,

    ⦁ dostosowywanie indywidualnego programu lojalnościowego,

    ⦁ koordynacja działań promocyjnych,

    ⦁ sporządzanie raportów,

    ⦁ dbanie o właściwe zatowarowanie i ekspozycję towarów handlowych,

    ⦁ po odbytym wdrożeniu nastawienie na realizacja planu sprzedaży,

    Oferujemy

    ⦁ stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę, pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach, kartę MultiLife, MultiSport

    ⦁ pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,

    ⦁ otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,

    ⦁ inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,

    ⦁ szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,

    ⦁ pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie.