Customer Support Specialist - aleja Listopada , Kraków, Polska - BrainSHARE IT

    BrainSHARE IT
    BrainSHARE IT aleja Listopada , Kraków, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie

    W BrainSHARE IT rozwijamy SaldeoSMART, aplikacją uławiającą prace tysiącom ludzi.

    Właśnie z tego powodu zespół Customer Support Service jest tak ważną częścią naszej firmy.

    Głównym priorytetem jest dla nas doświadczenie techniczne.

    Jeśli dodatkowo potrafisz i chcesz pracować z klientem, jesteś idealną osobą na to stanowisko

    Podejmiesz wyzwanie?

    Zakres obowiązków:

    techniczna obsługa klientów biznesowych,

    szukanie przyczyn i rozwiązywanie problemów technicznych,

    testowanie różnych konfiguracji w celu wyeliminowania problemów na stałe,

    kontakt z klientami w celu obsługi zgłoszeń (mail/telefon/czat),

    praca techniczna/ kontakt z klientem- ok. 80%/20% propozycja

    współpraca z różnymi działami w firmie R&D, wdrożeń, integracji, handlowym),

    rozwiązywanie problemów na styku integracji z różnymi programami,

    aktualizacja danych dotyczących klientów,

    raportowanie działań.

    Kompetencje, których szukamy:

    podstawowa znajomość SQL i zasad programowania,

    umiejętność czytania historii aplikacji (analiza logów),

    doświadczenie w obszarze helpdesk

    poziom komunikacji umożliwiający wytłumaczenie skomplikowanego problemu technicznego w przystępny sposób,

    analityczne spojrzenie na działanie różnych aspektów systemu,

    otwartość, umiejętność słuchania, komunikatywność,

    dociekliwość i elastyczność w dynamicznym środowisku,

    chęci do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji,

    umiejętność pracy w zespole,

    samodzielność i pewność siebie,

    umiejętność wyznaczania priorytetów.

    Mile widziane:

    znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości,

    praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych (Symfonia, Enova 365, Comarch Optima),

    znajomość języka angielskiego (na potrzeby czytania dokumentacji technicznej),

    doświadczenie w pracy zadaniowej, gdzie tempo pracy ma duże znaczenie.

    To u nas dostaniesz:

    prosty i szybki proces rekrutacyjny,

    stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długotrwałą współpracę,

    kartę Multisport oraz opiekę medyczną,

    dofinansowanie posiłków oraz szkoleń,

    zajęcia z języka angielskiego,

    formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji,

    samodzielne stanowisko z dużą decyzyjnością,

    otwartość na Twoje pomysły i wsparcie całego zespołu,

    elastyczne godziny pracy,

    możliwość zdobywania certyfikatów z nowoczesnych technologii,

    dostęp do Visma Learn,

    śniadania i cykliczne wydarzenia "Kuchnie Świata",

    integracje zespołowe i firmowe z wieloma atrakcjami,

    brak dress code'u, strefa relaksu.