Customer Support Specialist - Osiedle Złotej Jesieni, Kraków, Polska - Thulium sp. z o.o.

    Thulium sp. z o.o.
    Thulium sp. z o.o. Osiedle Złotej Jesieni, Kraków, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    O nas

    Thulium to zaawansowana platforma SaaS do obsługi klienta. Od 18 lat pomagamy firmom w efektywnym zarządzaniu komunikacją od klientów. Porządkujemy procesy obsługi rozmów telefonicznych, e-maili, czatów oraz Messengera, podnosząc poziom zadowolenia klientów i budując ich lojalność. Zapewniamy personalizację i automatyzację procesów obsługi klienta.

    Firmy wybierają Thulium ze względu na prostą konfigurację, bezproblemową integrację z zewnętrznymi narzędziami oraz sprawdzoną jakość obsługi klienta.

    Wśród klientów, którzy nam zaufali są m.in.: Onet, TUI Poland, Wittchen, Morele.

    Twój zakres obowiązków:

    • realizacja zgłoszeń, połączeń telefonicznych, czatów,
    • prowadzenie szkoleń on-line, prezentacji systemu, webinarów,
    • konfigurowanie systemu Thulium pod potrzeby klientów,
    • współpraca z obecnymi klientami oraz innymi działami firmy,
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

    Nasze wymagania:

    • min 2-letnie doświadczenie w jednej organizacji w obsłudze klienta (najlepiej SaaS, B2B),
    • mile widziana znajomość systemu Thulium,
    • umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów z dbałością o szczegóły,
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń systemu,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • wysokie pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne,
    • zdolność do przejmowania inicjatywy i samodzielnego działania,
    • mile widziana znajomość aplikacji: Slack, Pipedrive, Google Workspace,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

    Oferujemy

    • możliwość wyboru formy umowy - UoP lub B2B,
    • możliwość pracy w trybie hybrydowym - min. 2/3 dni w tygodniu pracy w biurze (os. Złotej Jesieni 7, Kraków),
    • przejrzyste warunki wynagrodzenia i rozwoju,
    • możliwość wdrażania swoich pomysłów produktowych w życie,
    • lekcje angielskiego z native speakerem,
    • benefity: prywatna opieka medyczna / Multisport / Kafeteria / Pizza&BurgerDay.