Warsaw

    Surowcowy - Operator Wózka UDT - Niepołomice - Warszawa, Polska - CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

    W związku z uruchomieniem kolejnego zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Surowcowy - Operator Wózka UDT - Niepołomice

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn i urządzeń na hali produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego;
    • obsługa wózka widłowego.

    Wymagania:

    • uprawnienia UDT na wózki widłowe;
    • odpowiedzialność i rzetelność;
    • sumienność;
    • dyspozycyjność (praca na trzy zmiany po 8 godz.- 5-13, 13-21, 21-5);
    • dbałość o powierzone mienie;
    • mile widziane doświadczenie w branży rolnej/produkcyjnej.

    Oferujemy:

    • pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;
    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.