Kierownik Planowania i Zakupu Floty - Warszawa, Polska - SIXT Rent a Car

    SIXT Rent a Car
    SIXT Rent a Car Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Sprzedaż
    Opis
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Współpraca z dealerami i importerami na terenie całej Polski i Słowacji

    Tworzenie i przesyłanie zapytań ofertowych zgodnych z potrzebami Spółki

    Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami

    Negocjowanie zapisów umów

    Analiza otrzymanych ofert

    Sporządzanie zamówień dla dostawców

    Bieżąca komunikacja z dostawcami

    Dbanie o długofalową relację z dostawcami oraz rozwój dostawców

    Weryfikacja rynku automotive w zakresie panujących i zmieniających się warunków handlowych

    Obsługa administracyjna dokumentacji zakupowej

    Planowanie zakupów zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

    Realizacja założonych budżetów

    Sporządzanie okresowych zestawień, ewidencji, rozliczeń, kalkulacji i raportów

    Zarządzanie 6 osobowym zespołem podległych pracowników

    Zakup paliw

    Współpraca z innymi działami Spółki

    Automatyzacja aktualnie funkcjonujących procesów w obszarze planowania i zakupów floty

    WYMAGANIA:

    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża RAC, automotive, stacja dealerska, dział zakupów)

    Zaawansowana znajomość programu MS Office – zwłaszcza Excel (warunek konieczny)

    Nastawienie na realizację celów poprzez systematyczność w działaniu oraz skrupulatność

    Umiejętność zarządzania zespołem

    Umiejętność planowania oraz negocjacji

    Samodzielność w realizowaniu zadań

    Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

    Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Stałe godziny pracy

    Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

    Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu

    Samochód służbowy

    Opiekę medyczną

    Zajęcia językowe na platformie e-learningowej

  • SIXT Rent a Car Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    WYMAGANIA:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża RAC, automotive, stacja dealerska, dział zakupów) · Zaawansowana znajomość programu MS Office – zwłaszcza Excel (warunek konieczny) · Nastawienie na realizację celów poprzez systematyczność w działaniu oraz skrupulatn ...

  • Warbud Warsaw, Polska

    Aktualnie do pracy na rzecz grupy VINCI Construction Polska, w skład której wchodzą m.in. takie firmy jak Warbud SA i Eurovia SA poszukujemy do pracy w Dziale Sprzętu firmy Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o. kandydatów/kandydatek na stanowisko: · Młodszy Specjalista/ka ...