Szukasz pracy w produkcji, a wolne weekendy to dla Ciebie must-have? - Opalenica, Polska - Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska Sp. z o.o.
    Job Impulse Polska Sp. z o.o. Opalenica, Polska

    1 tydzień temu

    Job Impulse Polska (Job Impulse Polska) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

    Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Pracownik produkcji

    Miejsce pracy: Rudniki ( obok Opalenicy)

    DOJAZD DO PRACY SAMODZIELNY

    Szukasz pracy w produkcji, a wolne weekendy to dla Ciebie must-have?

    Miejsce pracy: Opalenica

    Oferujemy:

    • umowa o pracę tymczasową na pełen etat
    • praca od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)
    • wynagrodzenie 4242 zł brutto + premie
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    Zadania:

    • obsługa maszyn
    • pakowanie produktów plastikowych
    • kontrola jakości i ilości pakowanych wyrobów,

    Oczekiwania:

    • motywacja do pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy zmianowej

    517*945*597