Toruń

    Administrator Systemów CRM w Dziale IT - Toruń, Polska - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Udział w projektach rozwoju i utrzymania systemów CRM
    • Wdrażanie nowych modułów i podnoszenie funkcjonalności systemów BDC
    • Wsparcie operacyjne we wdrażaniu i rozwoju systemów operacyjnych Call Center
    • Zarządzanie kontami, usługami teleinformatycznymi i uprawnieniami w systemach
    • Udział w projektach związanych z rozwojem infrastruktury telekomunikacyjnej
    • Przygotowanie raportów i analiz
    • Rozwijanie i obsługa zewnętrznych interfejsów

    Oczekujemy od Ciebie

    • Wykształcenia informatycznego
    • Znajomości zagadnień i technologii związanych z integracją systemów
    • Wiedzy z zakresu systemów wykorzystywanych w centrach CRM oraz narzędzi analitycznych, w szczególności Excel, Power BI
    • Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów
    • Mile widziane: doświadczenie w implementacji, rozwoju i pracy na systemach typu Call Center / znajomość systemów mailingowych/sms, systemów ticketowych, omnichannel

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia i możliwość rozwoju
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy