Administrator IT - -, Gliwice, Polska - TeamQuest

    TeamQuest
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Nasz klient to uznana firma z branży IT, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. Zajmuje się wdrażaniem i utrzymywaniem systemów IT, które wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwami i instytucjami. Dzięki wykorzystaniu metodyk Prince2 lub SureStep oraz posiadaniu certyfikatu ISO 9001:2008, gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług. Firma oferuje nie tylko wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania, ale również audyty i consulting IT, Business Intelligence oraz rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a jej zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy są gotowi podjąć wyzwanie w różnych dziedzinach, w tym zarządzaniu nieruchomościami. Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego klienta i wspólnie tworzyć innowacyjne rozwiązania IT, które przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstw na rynku.

    Katowice

    Realizowane zadania:

    • instalacja i utrzymanie platform Kubernetes opartych o RKE2
    • automatyzacja zadań utrzymaniowych za pomocą ansible-playbooków
    • konfiguracja i utrzymanie systemu Harbor, Elasticsearch, Kibana, Hashicorp Vault, Grafana, Fluentd, Kibana, Prometheus, Alertmanager, Ingress-Nginx Controller, Kube-Vip
    • zarządzanie, utrzymanie i konfiguracja systemami Cert-manager
    • zarządzanie, utrzymanie i konfiguracja systemami NeuVector
    • zarządzanie, utrzymanie i konfiguracja systemem Rancher.
    • pomoc zespołom w realizacji zadań związanych z deponowaniem aplikacji w ramach klastra za pomocą helm chartów
    • hardening instalacji (CiS, best-practices)
    • prowadzenie monitoringu infrastruktury oraz wykrywanie i usuwanie potencjalnych awarii
    • analiza i rozwiązywanie problemów systemowych, wydajnościowych i bezpieczeństwa
    • dokumentacja pracy

    Wymagania:

    • znajomość środowiska Linux (RHEL, Oracle Linux)
    • doświadczenie w pracy z platformą Kubernetes jako rozwiązanie On-Premise
    • doświadczenie w pracy z RKE2 i Kubernetes w wersji 1.24+
    • znajomość systemów automatyzacji ansible
    • znajomość języków skryptowych bash, python
    • znajomość terminologii sieciowej i komponentów z nią zwianych
    • zaangażowanie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności
    • kontaktowość, czerpanie satysfakcji z pracy w grupie
    • wykształcenie wyższe (lub w trakcie) - preferowany profil IT
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • prawo jazdy kat. B

    Proponujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie
    • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość pracy hybrydowej
    • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez szkolenia merytoryczne
    • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport).

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w pracy z środowiskiem zwirtualizowanym oVirt/OLVM
    • podstawowa wiedza o profesjonalnym sprzęcie informatycznym - serwery, macierze, urządzenia sieciowe