Koordynator ds. Procesów i Standardów Medycznych w Stomatologii - Warsaw, Polska - Medea Health Sp. z o.o

    Medea Health Sp. z o.o

    Corten Dental to rozwijająca się sieć, która oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne dzieciom i dorosłym. Specjalizujemy się w stomatologii ogólnej, profilaktyce zdrowia jamy ustnej, periodontologii i endodoncji. Stosujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji. W leczeniu korzystamy z zaawansowanych narzędzi, takich jak m.in. mikroskopy stomatologiczne Carl Zeiss czy skanery wewnątrzustne 3D Shape Trios.

    Nasze usługi świadczymy w ponad 40 lokalizacjach - komercyjnie, a także dla osób ubezpieczonych w NFZ. Ponadto organizujemy działalność mobilnych gabinetów dentystycznych, dzięki którym dbamy o uśmiechy najmłodszych i edukujemy w zakresie profilaktyki stomatologicznej. Chętnie dzielimy się wiedzą i realizujemy programy profilaktyczne służące podnoszeniu świadomości naszych Pacjentów w obszarze zdrowia jamy ustnej.

    Corten Dental to miejsce, w którym dzięki współpracy kadry medycznej, kadry kierowniczej oraz specjalistów zajmujących się obsługą Pacjenta, skutecznie pomagamy Polakom dbać o zdrowie.

    Koordynator ds. Procesów i Standardów Medycznych w Stomatologii

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Opracowanie, monitorowanie i wdrażanie norm i procedur dla sieci centrów stomatologicznych:
    • Tworzenie i dostosowywanie norm i procedur związanych z zabiegami stomatologicznymi.
    • Monitorowanie ich realizacji i skuteczności.
    • Koordynacja pracy zespołu:
    • Nadzór nad pracą zespołu, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.
    • Motywowanie personelu do efektywnej pracy.
    • Zamówienia i dobór materiałów stomatologicznych:
    • Koordynacja procesu zamówień materiałów stomatologicznych.
    • Aktywny udział w doborze materiałów zgodnie z normami branżowymi.
    • Odbiór odpadów medycznych:
    • Zapewnienie zgodności z przepisami prawa, procedurami odbioru, segregacji i utylizacji odpadów medycznych.
    • Współpraca z pracowniami protetycznymi/ortodontycznymi:
    • Nadzór nad współpracą z pracowniami zewnętrznymi.
    • Zapewnienie płynności wymiany informacji i materiałów.
    • Nadzór nad sprawnością i dostępnością sprzętu stomatologicznego:
    • Organizacja przeglądów i konserwacji sprzętu stomatologicznego.
    • Aktywna rola w ocenie zakupu i relokacji sprzętu.
    • Nadzór nad poradniami RTG, dobór inspektorów:
    • Koordynacja działań poradni RTG.
    • Dobór i nadzór inspektorów zgodnie z normami.
    • Wdrażanie i monitorowanie standardów, procesów i procedur medycznych:
    • Realizacja działań mających na celu utrzymanie i podnoszenie standardów.
    • Monitorowanie procesów medycznych.
    • Administrowanie dokumentacją:
    • Skrupulatna kontrola i zarządzanie dokumentacją medyczną.
    • Zapewnienie zgodności z wymaganiami formalno-prawnymi.
    • Kontrola przestrzegania wymagań formalno-prawnych:
    • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących przepisów i norm w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej.

    • Masz wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z zarządzaniem, logistyką lub techniczne związane z asystą stomatologiczną.
    • Posiadasz praktyczne doświadczenie w obszarze logistyki, zarządzania zasobami stomatologicznymi lub asystentury stomatologicznej.
    • posiadasz praktyczną znajomość specyfiki branży stomatologicznej i jej standardów w tym doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu procedur, instrukcji, norm i standardów w placówce stomatologicznej
    • Dobrze organizujesz pracę własną i masz umiejętność pracy w zespole.
    • Masz doświadczenie w pracy z pacjentami i lekarzami.
    • Sprawnie posługujesz się językiem polskim i komputerem, w szczególności pakietem MS Office.

    W zamian zapewnimy Ci:

    • Bezpieczeństwo zatrudnienia niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy.
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
    • Niezbędne narzędzia do pracy, aby Twoja praca była jeszcze bardziej efektywna.
    • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój naszej organizacji.
    • Dostęp do platformy edukacyjnej umożliwiającej naukę języków obcych.
    • Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.
    • Spotkania integracyjne, bo dbamy o przyjazne środowisko pracy.