Samodzielna Księgowa
Zielona Góra

    Samodzielna Księgowa - Zielona Gora, Polska - SAVICKI 1976 Sp. z o.o.

    Od 1976 roku tworzymy wyjątkową biżuterię, w której przenosimy to co ulotne w ponadczasową doskonałość. Umiejętnie łączymy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie. Od 2017 roku SAVICKI jest jednym z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w branży jubilerskiej w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, która będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie finansami firmy, zapewniając rzetelne raportowanie finansowe, zgodność z przepisami prawa oraz efektywne wykorzystanie zasobów finansowych.

    Twoimi głównymi zadaniami będą:

    • Zapewnienie kompleksowej, zgodnej z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi księgowej i rachunkowej Spółki
    • Nadzór nad terminową realizacją obowiązków podatkowych i sprawozdawczych
    • Zapewnienie zgodności dokumentacji księgowej, procedur księgowych, ksiąg rachunkowych, sprawozdań i raportów finansowych
    • Weryfikacja poprawności klasyfikacji kosztów, rozliczania kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, VAT UE i innych zgodnie z przepisami
    • Wyliczanie i odprowadzanie należnych podatków
    • Klasyfikacja merytoryczna dokumentów do kategorii podatkowych/kosztowych
    • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    • Nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań
    • Nadzorowanie prawidłowości obiegu dokumentów i ich archiwizacji
    • Doskonalenie i opracowywanie procesów księgowych i podatkowych w Spółce

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Wykształcenie wyższe – mile widziane o kierunku finanse i rachunkowość
    • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w księgowości
    • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL
    • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
    • Skrupulatność i dokładności w realizowaniu swoich obowiązków
    • Dobrej organizacji pracy i terminowości wykonywanych zadań
    • Umiejętności myślenia strategicznego

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy
    • Nowoczesne biuro w budynku z prywatnym parkingiem
    • Możliwość pracy nad jednym z najszybciej rozwijających się projektów e-commerce w Polsce
    • Strefę relaksu z bilardem i firmową biblioteczką
    • Ekspres z 20 rodzajami kawy
    • Wspólnie spędzamy 1/3 dnia, więc cenimy sobie komunikatywność. Dbamy o przyjazną atmosferę i wspólna integrację
    • W SAVICKI masz realną szansę na realizację swoich własnych pomysłów. Każda idea jest na wagę złota