Operator linii produkcyjnej - Chmielów, Polska - Pilkington

    Pilkington
    Pilkington Chmielów, Polska

    2 tygodnie temu

    Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

    Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

    Obecnie do Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. w Chmielowie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

    Zadania na stanowisku:

    • Prace przy produkcji szyb samochodowych
    • Obsługa linii produkcyjnej
    • Obsługa maszyn i urządzeń
    • Kontrola jakości produktu

    Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Chęci do poznawania nowoczesnych technologii
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Punktualność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn

    Zatrudnionym osobom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Pilkington Automotive Poland
    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna
    • System wzrostu wynagrodzeń
    • Dodatki za pracę zmianową
    • Dodatki świąteczne
    • Dofinansowanie do wakacji
    • Dofinansowanie do karty Medicover Sport​
    • Ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna
    • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE). NSG Group wpłaci 3,5% wartości miesięcznego wynagrodzenia brutto na Twoje emerytalne konto inwestycyjne​.
    • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
    • Dostęp do darmowej platformy językowej
    • Szkolenia dostosowane do zakresu obowiązków

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., ul. Portowa 24, Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej , w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)".