Wykroty

    Lider Projektu - Wykroty, Polska - HSS Work

    HSS Work
    HSS Work Wykroty, Polska

    1 dzień temu

    Firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Nasz Klient ma w swojej ofercie dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

    Jako HSS Work jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing, budownictwo oraz IT.

    Zakres obowiązków

    zarządzanie i organizacja realizacji projektów
    kontrola wskaźników KPI w tym jakość, wydajność, rentowność
    nadzór nad postępem realizacji projektów
    kontakt i współpraca z klientami
    monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem dotrzymywania terminów i kosztów oraz spełniania wymogów jakościowych
    reagowanie na wszelkie odchylenia od zaplanowanych kosztów i ram czasowych
    raportowanie statusu projektu do klientów i przełożonych

    Wymagania

    doświadczenie w dziale zajmującym się realizacją projektów lub obsłudze klienta min. 3 lata
    wykształcenie wyższe techniczne
    bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    praktyczna umiejętność prowadzenia i nadzorowania projektów
    bardzo dobra orientacja w procesach planistycznych, logistycznych i zakupowych w środowisku produkcyjnym
    umiejętność planowania i harmonogramowania pracy/zleceń
    doświadczenie w przygotowywaniu wycen i kalkulacji dla klienta
    umiejętność czytania rysunku technicznego i analizowania dokumentów technicznych
    znajomość systemu ERP (mile widziany system ERP ABAS)

    Oferujemy

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
    odpowiedzialną rolę, która opiera się na kooperacji ze wszystkimi komórkami w organizacji
    atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
    pakiet benefitów
    dofinansowanie dojazdów
    możliwość rozwoju zawodowego

    Krótki opis

    Pracuj z nami