Lublin

    Młodszy a Specjalista ka ds Kadr - Lublin, Polska - Transition Technologies MS

    Transition Technologies MS
    Transition Technologies MS Lublin, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Transition Technologies MS S.A.("TTMS") to szybko rosnący dostawca nowoczesnego outsourcingu IT w Polsce i zagranicą.

    TTMS jest częścią Grupy Transition Technologies, jednej z największych firm branży IT w Polsce, dzięki czemu jesteśmy stabilni i elastyczni. Zatrudniamy ponad 600 specjalistów. Realizujemy nietypowe, kompleksowe i nieszablonowe projekty dla wielu branż. Oferujemy elastyczne modele współpracy i całościową obsługę projektów dzięki zespołom specjalistów z wielu dziedzin. Stawiamy na ekologię i nieustannie zmniejszamy ślad węglowy, minimalizując jego negatywny wpływ na środowisko.

    Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów.

    Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr

    Lokalizacja: Lublin

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach
    • Elastyczność godzin pracy
    • Świetną atmosferę
    • Dodatkowe benefity

    Twoje zadania:

    • Sporządzanie dokumentów związanych z zawieraniem i rozwiazywaniem umów o pracę
    • Prowadzenie akt osobowych pracowników
    • Wystawianie skierowań na badania lekarskie
    • Tworzenie umów cywilnoprawnych oraz zaświadczeń dla pracowników
    • Przygotowywanie umów i aneksów dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą
    • Kontakt z potencjalnymi oraz obecnymi pracownikami i współpracownikami
    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
    • Weryfikacja i archiwizacja otrzymanych dokumentów
    • Katalogowanie umów z podwykonawcami
    • Przygotowywanie zestawień na potrzeby Zarządu i innych działów spółki
    • Wsparcie księgowości w procesie przepływu dokumentów rozliczeniowych

    Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

    • Bardzo dobrą zdolność organizacji pracy własnej, umiesz priorytetyzować cele i zadania
    • Doświadczenie w przygotowywaniu umów o pracę oraz cywilnoprawnych ( min. rok)
    • Praktyczną znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excela
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi i przejrzystej komunikacji
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Gotowość do pracy w zespole rozproszonym
    • Mile widziana znajomość systemu ERP enova365

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • AMERPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lublin, Polska

    AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Humble Group AB. Rozwijanie no ...