Jankowice Rybnickie

    Analityk Danych w Dziale Promocji - Jankowice Rybnickie, Polska - Lidl PL

    Lidl PL
    Lidl PL Jankowice Rybnickie, Polska

    5 dni temu

    Lidl PL background
    Pełny etat
    Opis

    Podsumowanie

    W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz i bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.
    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć
    W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Analityk Danych w Dziale Promocji

    Twoje zadania

  • Analiza danych sprzedażowych Ad'hoc oraz śledzenie aktualnych trendów wraz z rekomendacją działań
  • Przygotowanie prognoz w oparciu o dane historyczne oraz bieżące trendy
  • Weryfikowanie realizacji określonych KPI oraz rekomendowanie zmian w zakresie ich optymalizacji
  • Budowanie i sporządzanie cyklicznych raportów/prezentacji dla kadry zarządzającej
  • Optymalizowanie procesów (rozwój automatyzacji)
  • Rozwój narzędzi BI (w programie Power BI)
  • Koordynowanie zadań w zespole
  • Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zakresie analizy danych, przygotowywania prezentacji i rekomendacji bazujących na wskaźnikach liczbowych (data driven solutions)
  • Znajomość SQL oraz Power BI
  • Znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym (Power Query)
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie min. B2 (w przypadku braku znajomości języka niemieckiego mile widziana chęć do nauki)
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz elastyczność w działaniu
  • Oferujemy

    Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życiebezpłatna aplikacja do nauki języków obcychkarta MultiSport / Medicover Sportkupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszkaProgram Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
  • RÓWNE PŁACE
    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Moraj

    Product Manager @

    4 dni temu

    Moraj Żory, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy polską firmą, która z pasją tworzy odzież i bieliznę dla całej rodziny Dzięki zaufaniu i wsparciu naszych klientów, na rynku działamy już prawie 30 lat Naszą siłą jest nasz zespół – swój sukces zawdzięczamy wszystkim osobom pracującym w firmie. Obecnie poszukujemy do nas ...