Gliwice

    Elektryk Utrzymania Ruchu Lakierni - Gliwice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz się na utrzymaniu ruchu?

    Aplikuj już teraz na stanowisko Technika utrzymania ruchu Lakierni i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie produkującej zewnętrzne panele karoserii..

    Miejsce pracy: Gliwice, Brzezinka

    oferujemy

    • zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
    • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia - podziel się swoimi oczekiwaniami
    • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
    • premia 400 zł,
    • dodatek za dojazd 230zł,
    • pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • program poleceń
    • dofinansowanie do szkoleń i kursów,
    • pikniki i rodzinne.

    zadania

    • kontrola, utrzymywanie, naprawy linii lakierniczej oraz maszyn i urządzeń używanych na lakierni zgodnie z harmonogramem przeglądów.
    • zapewnianie bezawaryjnej pracy linii lakierniczej przy zachowaniu odpowiednich parametrów technologicznych.
    • ciągłe doskonalenie kontroli linii lakierniczej.
    • dbałość o dokumentację techniczną powierzonego oprzyrządowania.
    • tworzenie małych narzędzi i konstrukcji na potrzeby produkcji.

    oczekujemy

    • wykształcenie techniczne.
    • min.2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym.
    • mile widziana znajomość zagadnień związanych z automatyką i pneumatyką.
    • znajomość obsługi komputera, EXCEL.
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Grupa Absolvent Katowice, Polska

    O Firmie · Spragniony wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyniaj się do rewolucji motoryzacyjnej · Ze swoimi 37000 pracownikami zlokalizowanymi w 25 krajach i z przychodami w wysokości 9 miliarda euro w 2021 roku. Plastic Omnium jest światowym liderem w d ...

  • Randstad Polska Gliwice, Polska

    Posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz się na utrzymaniu ruchu? · Aplikuj już teraz na stanowisko Technika utrzymania ruchu Lakierni i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie produkującej zewnętrzne panele karoserii.. · Miejsce pracy: Gliwice, Brzezinka · of ...