Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju - Pruszków, Polska - PGE Dystrybucja S.A.

    PGE Dystrybucja S.A.
    PGE Dystrybucja S.A. Pruszków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej / Energia
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    Przygotowywanie dokumentów przetargowych.

    Zlecanie i terminowe rozliczanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie przyłączania do sieci dystrybucyjnej nowych odbiorców.

    Prowadzenie korespondencji z kontrahentami przyłączanymi do sieci dystrybucyjnej oraz firmami realizującymi zadania na zlecenie PGE Dystrybucja S.A.

    Koordynowanie realizacji umów o przyłączenie.

    Przygotowywanie aneksów do umów na wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych zawartych z firmami zewnętrznymi.

    Wprowadzanie danych z zakresu realizowanych zadań do systemów informatycznych.

    Przygotowywanie sprawozdań i raportów dotyczących realizowanych zadań.

    Nasze wymagania:

    Wykształcenie średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewnym.

    Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).

    Umiejętność obsługi komputera.

    Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się.

    Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia.

    Dokładność.

    To oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie.

    Możliwość rozwoju zawodowego.

    Przyjazną atmosferę pracy.

    Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • PGE Dystrybucja S.A. Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:Wykształcenie średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewnym. · Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel). · Umiejętność obsługi komputera. · Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się. · Umie ...