Elektromechanik utrzymania ruchu, Tychy - Leadec

    Leadec
    Leadec Tychy, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Zakres obowiązków:

    • bieżące serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji
    • instalacja urządzeń łącznie z siecią zasilającą
    • przeglądy maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów
    • analiza awarii i ich zapobieganie
    • raportowanie usuwanych awarii i wykonywanych przeglądów

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • miejsce wykonywania pracy: Tychy, ul. Towarowa 50
    • wynagrodzenie zasadnicze od 5100 zł brutto do 5800 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
    • dodatek miesięczny w wysokości 800 zł brutto za pracę w trybie 4-brygadowym
    • nagrodę miesięczną w wysokości 509 zł brutto za brak absencji chorobowej
    • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych
    • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
    • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
    • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
    • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
    • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
    • program rekomendacji pracowników
    • parking dla pracowników

    Nasze oczekiwania:

    • uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV
    • umiejętność czytania rysunków elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym zgodnie z harmonogramem

    Mile widziane:

    • uprawnienia elektryczne G1E pow. 1kV
    • uprawnienia energetyczne G2E
    • uprawnienia do obsługi zwyżek