Kontroler finansowy/ Kontrolerka finansowa - Polska - VPK Packaging Polska Sp. z o.o.

    VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
    VPK Packaging Polska Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Kontroler finansowy/ Kontrolerka finansowa

    Twój zakres obowiązków

    • Przygotowywanie budżetów rocznych, prognoz oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń;
    • Odpowiedzialność za utrzymanie modelu rachunku kosztów i kalkulacji ofert sprzedaży w SAP;
    • Sporządzanie i analiza rentowności klientów i produktów;
    • Współpraca przy procesie księgowego zamykania miesiąca (analiza odchyleń, kompletności oraz spójności danych),
    • Uczestniczenie w sporządzeniu miesięcznych pakietów raportowych do Zarządu,
    • Wsparcie przy procesie audytów zewnętrznych i wewnętrznych;
    • Zapewnienie merytorycznego wsparcia w obszarze zagadnień finansowych dla innych działów organizacji,
    • Sporządzanie analiz w zakresie oceny rentowności inwestycji;
    • Wsparcie procesów inwentaryzacji i wyceny zapasów;
    • Udział w projektach wdrożeniowych SAP;
    • Dostarczanie analiz ad hoc;

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub kierunki pokrewne
    • Min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań
    • Dobra znajomość zasad rachunkowości
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Zdolności analityczne i systemowe podejście do rozwiązywania problemów
    • Umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych i ich przekazywania klientowi wewnętrznemu
    • Chęć nauki i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kontrolera finansowego w firmie o profilu produkcyjnym

    To oferujemy

    • Profesjonalne wdrożenie w zadania
    • Zdobycie doświadczenia i poznanie procesów w dużej, międzynarodowej organizacji
    • Elastyczny grafik pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy godz. 7.00 a 10.00),
    • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni w tygodniu
    • Pełne finansowanie pakietu opieki medycznej przez pracodawcę dla pracownika i jego najbliższych

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.