Programista systemy wspomagania dowodzenia - Poligonowa , Warszawa, Polska - PIT-RADWAR S.A.

    PIT-RADWAR S.A.
    PIT-RADWAR S.A. Poligonowa , Warszawa, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Pracujemy nad systemem rozproszonym działającym na wojskowych platformach mobilnych i stacjonarnych, przeznaczonym do wspomagania procesów rozpoznania, planowania działań oraz kierowania walką.

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie kodów źródłowych oprogramowania aplikacji backend'owych,
    • testowanie wytworzonego oprogramowania,
    • aktywne proponowanie własnych rozwiązań,
    • udział w testach i badaniach produktów końcowych,
    • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej projektu.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne) lub wykształcenie wyższe uzupełnione doświadczeniem w programowaniu,
    • praktyczna znajomość C++ 11 lub nowszego,
    • umiejętność rozumienia diagramów UML,
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
    • otwartość na rozwijanie swoich umiejętności i dzielenie się wiedzą w zespole.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji backend'owych,
    • znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, Git, Jenkins, Clion
    • znajomość Boost, GTest, g++, valgrind, cmake, conan
    • znajomość dobrych praktyk programowania: SOLID, KISS, DRY
    • znajomość metodyki TDD.

    Oferujemy:

    • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
    • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
    • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport i MedicoverSport, dofinansowanie do wypoczynku, inne świadczenia socjalne),
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
    • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
    • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • PIT-RADWAR S.A. Poligonowa , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Udział w pracach badawczo-rozwojowych w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. · Twój zakres obowiązków: · projektowanie, wdraża ...

    Dołączając do Pracowni Rozwoju Algorytmów w Systemach C4ISR w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za realizację zadań związanych z opracowaniem systemów rozpoznania oraz automatyzacji i wspomagania dowodzenia, w szczególności za rozwój oprogramowania odpowiedzialnego za fuzję ...