Miejsca pracy

    Kierownik Magazynu - Pułtusk, Polska - Inter Cars S.A.

    Inter Cars S.A.
    Inter Cars S.A. Pułtusk, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Zadania, które na Ciebie czekają:

    Kompleksowe zarządzanie operacją magazynową - zarządzanie jakością

    Planowanie i koordynacja przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

    Skrupulatna kontrola zgodności stanów magazynowych i jakości towarów

    Dokładna koordynacja inwentaryzacji

    Efektywne zarządzanie zespołem, czasem pracy i odprawą zmian

    Bieżące rozpatrywanie reklamacji

    Wymagania:

    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem +10 osób

    Doświadczenie w organizacji gospodarką magazynową

    Umiejętność pracy na wskaźnikach

    Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów

    Dokładność i samodzielność w podejmowanych działaniach

    W zamian oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Zniżki na asortyment w ofercie firmy

    Realne możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem a rynku

    Realizację wyzwań we współpracy z osobami działającymi z pasją i niecodzienną kreatywnością

  • Inter Cars S.A.

    Kierownik Magazynu

    Inter Cars S.A. Pułtusk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Doświadczenie w zarządzaniu zespołem +10 osób · Doświadczenie w organizacji gospodarką magazynową · Umiejętność pracy na wskaźnikach · Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów · Dokładność i samodzielność w podejmowanych działaniach · Zadania, które na Ciebie c ...