Kargowa

    Młodszy Mechanik UR - Kargowa, Polska - Nestlé

    Nestlé
    Nestlé Kargowa, Polska

    2 dni temu

    Nestle background
    W pełnym wymiarze godzin On-site
    Opis

    Nestlé Polska Oddział w Kargowej
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    MŁODSZY MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

    Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej zawodowego o kierunku technicznym,
  • umiejętności wykonywania montażu i demontażu maszyn, urządzeń i podzespołów; regulacji i wymiany części,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • uprawnień elektryczne – mile widziane,
  • podstawowej wiedzy z zakresu sterowania urządzeniami, pneumatyki oraz elektroniki,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • inicjatywy i umiejętności aktywnej współpracy,
  • gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej,
  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska,
  • bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, projekty),
  • dowóz pracowników z Sulechowa oraz Trzebiechowa, Bojadeł, Klenicy, Swarzynic i Karszyna.
  • Zainteresowane osoby prosimy o składnie aplikacji do Działu Personalnego
    albo przez Success Factors.

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Szczegółowych informacji udziela Dział Personalny (tel

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Leadec Sp. Z O.o.

    Młodszy Mechanik

    3 dni temu

    Leadec Sp. Z O.o. Zielona Góra, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. W związku z rozwojem projektu w Zielonej Górze poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy mechanik Miejsce pracy: Zielona Góra, ul. · Słubicka 1 Osoba kontaktowa: Mariia Dikhtiaruk, tel. · Oferujemy: zatrudnien ...

  • Leadec Zielona Góra, Polska

    Zakres obowiązków: · zapoznawanie się z dokumentacją techniczną urządzeń i maszyn · usuwanie awarii maszyn · wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów · bieżąca kontrola i ocena stanu technicznego maszyn produkcyjnych · pogłębienie wiedzy z ...