Senior PHP Developer - Łódź, Polska - Cloud Recruitment

    Cloud Recruitment

    Nasz klient jest liderem wśród aplikacji dla contact center oraz usług do komunikacji biznesowej, świadczonych w modelu chmury obliczeniowej. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie narzędzi business automation & communication.

    Widełki: PLN netto + VAT (B2B)

    Możliwość 100% pracy zdalnej

    Poszukujemy kandydatów wyłącznie z Łodzi oraz okolic.

    Główne obowiązki:

    • Współpraca z Product Ownerem – omawianie i wycenę funkcjonalności.
    • Rekomendowanie technologii i optymalnej architektury rozwiązania.
    • Implementacja funkcjonalności zgodnie z dobrymi praktykami programowania obiektowego, sterowanego testami automatycznymi i według wytycznych OWASP.
    • Dzielenie się wiedzą i propagację standardów wśród junior/mid-developerów.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP (minimum 5 lat) i dobrych praktyk programowania (OOP, SOLID, GRASP, YAGNI, DRY).
    • Umiejętność stosowania wzorców projektowych i architektonicznych.
    • Umiejętność pisania i optymalizacji zapytań SQL.
    • Umiejętność testowania kodu (TDD, BDD).
    • Praktyczna znajomość jednego z frameworków (np. Laminas, Laravel, Symfony)
    • Podstawowa znajomość Linuksa.
    • Umiejętności delegowania zadań.

    Mile widziana:

    • Znajomość JavaScript i podstaw jednego z frameworków , Angular, , ExtJS).
    • Wiedza z zakresu CI/CD, Docker, Ansible.
    • Znajomość systemów kolejkowych (np. RabbitMQ).
    • Znajomość Elastic Search.
    • Znajomość , Python.
    • Praktyczna znajomość REST API.
    • Znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa aplikacji webowych (OWASP TOP 10, OWASP ASVS).

    Nasz klient oferuje:

    • Pair programming, niebanalne code review, cykliczne wewnętrzne meetupy, czyli pracę w kulturze poszerzającej twoją wiedzę.
    • Zwinne zespoły działające według założeń SCRUM i Kanban.
    • Szybki feedback - jest on jest on jednym z kluczowych aspektów podczas pracy z kodem. Nasz klient ceni szybki bezpośredni feedback i dąży do budowania płaskich struktur,
      a właściwie zespołów projektowych.
    • Firma oferuje 100% pracy zdalnej, ale Ty wybierasz gdzie chcesz pracować, w biurze czy u Ciebie w domu.
    • Płatny program poleceń.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport.