Magazynier - Wrocław, Polska - WAGO ELWAG Sp. z o.o.

    WAGO ELWAG Sp. z o.o.
    WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    WAGO - łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje

    Od prawie 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

    Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Twój zakres obowiązków:

    • obsługa stanowisk pracy w magazynie automatycznym i paletowym wysokiego składowania w zakresie:
      • przyjmowania dostaw na stan magazynowy
      • załadunku i rozładunku dostaw
      • wysyłania towarów do klientów krajowych i spółek WAGO
      • obsługi zleceń produkcyjnych i handlowych
      • obsługi informatycznego systemu magazynowego klasy WMS oraz praca w systemie SAP​
    • usuwanie awarii i błędów w magazynie automatycznym w zakresie przyznanych uprawnień

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu prac na wysokości

    Z nami zyskujesz:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania miesięcznej premii uznaniowej do 20%
    • bardzo dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, praca w komfortowych i czystych warunkach
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • dedykowane szkolenia
    • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata oraz możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników
    • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
    • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
    • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: "WAGO dla zdrowia", "Rowerowe WAGO", "WAGO Running Team" oraz wiele innych

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    WAGO ELWAG sp. z o.o.

    ul. Piękna 58a, Wrocław