Senior ServiceNow Developer - Warsaw, Polska - Be in IT

    Be in IT
    Be in IT Warsaw, Polska

    3 tygodnie temu

    Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior ServiceNow Developer.

    Zakres obowiązków:

    • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
    • Projektowanie, wdrażanie oraz development usług i modułów ServiceNow, z naciskiem na SecOps, HRSD, CMDB, ITSM i/lub CSM.
    • Stack i koncepcje: Flow Designer, ACL, skrypty UI, JavaScript, GLIDE, HTML5.
    • Tworzenie własnych wzorców, w celu optymalizacji wdrożonych rozwiązań ServiceNow.
    • Integracja ServiceNow z zewnętrznymi systemami za pomocą API SOAP i/lub REST.
    • Podejmowanie się zadań opartych lowcode/nocode oraz o klasyczny development, w zakresie rozwoju ServiceNow.
    • Mapowanie serwisów i usług pomiędzy aplikacją a infrastrukturą.
    • Tworzenie roadmap'y i planów rozwoju kompetencji ServiceNow w organizacji.
    • Współpraca z biznesem oraz innymi zespołami IT w firmie.
    • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.

    Oczekujemy:

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie związane z developmentem ServiceNow.
    • Minimum roczne doświadczenie z jednym z modułów: SecOps, CMDB, ITSM i/lub CSM.
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami oraz datacenter.
    • Znajomość zagadnień wymienionych w stacku.
    • Mile widziane posiadanie certyfikatów ServiceNow.
    • Mile widziana znajomość technologii webowych (JavaScript/TypeScript, frameworki, HTML5/CSS3).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2+ lub C1).
    • Dostępność ASAP lub miesięczny okres wypowiedzenia jako mile widziane, akceptowany jest także 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

    Oferujemy:

    • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 160-200 PLN netto/godz. + VAT B2B.
    • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
    • Sprawny proces rekrutacyjny - dwa etapy, 1. techniczny z firmą, dopasowanie do projektu, 2. etap, rozmowa z klientem/finalnym odbiorcą usług (każda rozmowa - maks godzinę).
    • Elastyczne godziny startu czasu pracy.
    • Współpraca w pełni zdalna lub w jednym z biur, stacjonarnie lub hybrydowo: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk lub Katowice (wedle preferencji kandydata).
    • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.
    • Współfinansowane benefity - prywatna opieka medyczna + karty sportowe.