Sokółka

    Specjalista ds laboratoryjnych - Sokółka, Polska - PORR S.A.

    PORR S.A.
    PORR S.A. Sokółka, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    BBGS Sp. z o.o. należy do grupy PORR S.A., świadczy kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją budynków dla agencji rządowych oraz organizacji państwowych i międzynarodowych, w szczególności wojsk Stanów Zjednoczonych. Działalność firmy obejmuje doradztwo w zakresie planowania i realizacji projektów budownictwa kubaturowego i przemysłowego, a także facility management i zarządzanie energią na nieruchomości i jej obiektach.

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie powierzonych zadań, pomiarów i oznaczeń laboratoryjnych oraz terenowych głównie w zakresie badań gruntów i kruszy
    • Znajomość wymagań specyfikacji technicznych niezbędnych do realizacji laboratoryjnej kontroli robót
    • Udział w formułowaniu wstępnych ocen o przydatności materiałów i wyrobów na podstawie uzyskanych wyników badań
    • Udział w projektowaniu recept laboratoryjnych
    • Terminowa realizacja badań, pomiarów laboratoryjnych i terenowych zgodnie ze wskazanymi normami badawczymi
    • Sporządzanie dokumentacji laboratoryjnej wymaganej procedurami Systemu Zarządzania Laboratorium i Zintegrowanego Systemu Zarządzania m.in. zapisy w Kartach Badań

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. średnie, chętnie techniczne
    • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w projektowaniu badań typu MMA oraz w pracy przy Wytwórni Mas Mineralno-asfaltowych
    • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pracy laboratorium drogowego (głównie MMA)
    • Umiejętność bieżącego reagowania na potrzeby WMMA
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
    • Praca w zespole
    • Dyspozycyjność
    • Gotowość do wyjazdów w krótkie delegacje na terenie Polski