Zastępca Kierownika Sklepu - Przemyśl, Polska - Maxi Zoo

    Maxi Zoo
    Maxi Zoo Przemyśl, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis firmy:

    Szczęśliwsze zwierzęta, to szczęśliwsi ludzie"

    Jesteśmy największą siecią sklepów zoologicznych w Polsce i Europie.

    Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.

    W naszych sklepach nie sprzedajemy zwierząt natomiast oferujemy produkty wysokiej jakości dla każdego Pupila.

    W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak: otwartość, szczerość, życzliwość, uczciwość oraz wzajemne wsparcie.

    Opis stanowiska:

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU (cały etat)

    Sklep MAXI ZOO Gorzów Wielkopolski

    Co możemy Tobie zaproponować?

    · Pracę w zgranym i pomocnym Zespole

    · Premię za wyniki sprzedaży

    · Umowę o pracę bez okresu próbnego – na 2 lata

    · Zniżki na produkty firmowe

    · Prywatną opiekę medyczną

    · Dofinansowanie do pakietu MultiSport oraz MultiLife

    · Ciekawe szkolenia i możliwości rozwoju

    · Dodatkowy dzień wolny za wolontariat na rzecz zwierząt

    · Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem

    · Bonus finansowy za polecenie osoby do pracy

    · Dodatkowe dni urlopu za staż pracy

    Dołącz do nas, jeśli wyróżniasz się:

    · Doświadczeniem w zarządzaniu Zespołem oraz prowadzeniem sklepu

    · Znajomością wskaźników sprzedażowych i umiejętnością ich analizy

    · Komunikatywną znajomością języka angielskiego

    · Samodzielnością i dynamiką działaniu

    · Umiejętnością pracy z Klientem – jest to Twoja mocna strona

    · Gotowością do pracy na różne zmiany oraz w weekendy

    · Zaangażowaniem i entuzjazmem w wykonywaniu obowiązków

    · Otwartością na zmiany i głową pełną pomysłów – chętnie je poznamy

    · Zamiłowaniem do świata zwierząt i chęcią niesienia im pomocy

    · Gotowością do pracy fizycznej

    Czym będziesz się u nas zajmować?

    · Organizowaniem sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży

    · Utrzymywaniem obsługi Klienta na jak najwyższym poziomie

    · Sprawowaniem kontroli nad stanem magazynowym

    · Zarządzaniem Zespołem podczas nieobecności Kierownika Sklepu (motywowanie, szkolenie, delegowanie zadań)

    · Utrzymywaniem najwyższych standardów wizualizacji oraz ekspozycji towaru na sklepie

    Chcesz Nas lepiej poznać, zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu:

    Rozwijaj się razem z nami Nie czekaj - już teraz prześlij swoje CV lub pozostaw je w jednym z naszych sklepów * Nagroda Top For Dog 2021 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny